Усі епізоді першого сезону нового проекту Hromadske.ua про мандрівку найпопулярнішими курортами Одещини, Миколаївщини й Херсонщини.

Уже третій поспіль сезон чорноморські курорти Одещини, Миколаївщини й Херсонщини стають своєрідним «Північним берегом Криму».

Журналіст Кутєпов та продюсерка Ксенія на автомобілі проїхали від Одеси до Залізного Порту, відвідали Санжійку, Кароліно-Бугаз, Затоку, Чорноморськ, Коблеве, Очаків, Скадовськ та Лазурне.

Як зараз виглядає відпочинок в цих місцях? Чи стали вони альтернативою південному узбережжю анексованого півострова? Де море тепліше, а чебуреки та креветки смачніші? З яких країн приїжджають туристи? Як вони розважаються та які пляжі обирають?

Дивіться усі епізоді першого сезону нового проекту Hromadske.ua про мандрівку найпопулярнішими курортами трьох українських областей.  А для тих, кому дуже кортить, є експрес-тур-версія огляду курортів Північного берегу Криму.

ЕПІЗОД#1 КИЇВ – ОДЕСА

Тут починається наша подорож чорноморськими курортами України. Траса Київ–Одеса, сама Одеса та багато іншого.

ЕПІЗОД#2 САНЖІЙКА, КАРОЛІНО-БУГАЗ

Суші «Каліфорнія» за 230 грн, шаурма за 50 грн, сміття, цитати Костянтина Паустовського, живі арт-об’єкти, селфі з соняшниками, туалети по 2 грн та індустріальний шик клубного відпочинку — Санжійка та Кароліно-Бугаз вітають вас!

ЕПІЗОД#3 ЗАТОКА

Атака медуз, експансія білорусів, новий фільм Тарантіно про сезонну роботу для ветеранів АТО. А також Зеновій Гучок і група «Фристайл» проти Монатіка та інші жахіття відеоблогерів Кутєпова і його Продюсерки Ксенії.

ЕПІЗОД#4 ЧОРНОМОРСЬК

Сороміцька «кукурудзяна» поезія від дилерів пахлави на центральному пляжі Чорноморська. Чому львів'яни їдуть під Одесу, а не в Крим, куди натомість їдуть одесити? Перший морський курорт, який задовольнив вибагливих до сервісу і порядку тревел-блогерів.

ЕПІЗОД#5 КОБЛЕВЕ

Білоруси-«тусовщики», голландці в пошуках вродливих жінок, нічні клуби і «коктейльна шара».

ЕПІЗОД#6 СКАДОВСЬК

Теплесеньке море, білі піски і кабанчики «Пеппи» на «українських Мальдівах», діти і бабусі та невибагливі курортні розваги.

ЕПІЗОД#7 ЛАЗУРНЕ І ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

«Гра в сніжки» величезними медузами, море живої музики і вуличної їжі та ностальгія за совєцьким минулим — на цьому наші тревел-блогери Кутєпов та продюсерка Ксенія завершують перший сезон «Північного Берегу Криму».

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: