Багато невикористаних Україною коштів за кредитними програмами заважають Києву отримати фіндопомогу за «планом Маршалла».

Багато невикористаних Україною коштів за кредитними програмами заважають Києву отримати фіндопомогу за «планом Маршалла».

Про це заявив екс-прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс, передає «Європейська правда».

За його словами, «суттєвою проблемою» є те, що України з 8 мільярдів євро за кредитними лініями змогла реалізувати трохи більше 1,5 мільярди.

«Коли ми їздимо із презентацією нашого плану, ми чуємо – навіщо давати нові кошти, якщо Київ не здатний використати наявні можливості», — заявив Кубілюс.

На його думку, проблему невикористаних коштів Києву потрібно вирішити найближчими місяцями.

«Уряд має активізуватися й показати, що здатний реалізувати ті проекти, на які вже отримав кошти. Це є обов’язковою вимогою для реалізації «плану Маршала». Більш того – перші результати Київ має показати вже найближчими місяцями», — додав він.

Назва «План Маршалла» походить від назви пропозиції держсекретаря США Джорджа Маршалла у 1947 надати економічну допомогу Європі після Другої світової війни.

План Маршалла для України — це ініціативи європейських і американських політиків, політтехнологів тощо у створенні реформ, які повинні вивести державу на рівень стандартів Західної Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Литовські політики ініціюють «новий план Маршалла» для України.

Поділитись: