Так званий «План примирення України з Росією», через який депутата Верховної Ради Андрія Артеменка виключили з фракції, був ініціативою Радикальної партії Ляшка

Так званий «План примирення України з Росією», через який депутата Верховної Ради Андрія Артеменка виключили з фракції, був ініціативою Радикальної партії Ляшка.

Про це заявив сам Артеменко на прес-конференції у Раді.

«Я мав мандат від Ляшка на подорожі у США та «мирний план». Це була ініціатива Радикальної партії», — сказав він.

За словами Артеменка, Олег Ляшко мав би їхати з ним у США на інавгурацію та на всі зустрічі з українською діаспорою, сенаторами та близьким оточенням Трампа.

«Але після того, що трапилось, наша фракція не пройшла це випробування», — заявив Артеменко.

«Плана Артеменка не існує. Хто його бачив? Що там написано? Я домігся свого: за останній тиждень стільки згадок Криму й Донбасу по всьому світу!», — сказав він.

Нагадаємо, за тиждень до відставки радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна йому представили план щодо скасування санкцій проти Росії.

Як повідомила The New York Times, план про зняття санкцій з РФ готував депутат від «Радикальної партії Ляшка» Андрій Артеменко. 

Серед іншого, план включає ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду Росії на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України.

Після цього, Артеменка виключили з фракції.  Також прокуратура відкрила кримінальне провадження за підозрою народного депутата Андрія Артеменка в державній зраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile