УКРАЇНА

«Пласт» запропонував на свою честь перейменувати у Києві вулицю комуніста Бойченка

22 грудня, 2017 00:10
УКРАЇНА/«Пласт» запропонував на свою честь перейменувати у Києві вулицю комуніста Бойченка
Зберегти
Вигляд
Національна скаутська організація «Пласт» пропонує перейменувати у Дніпровському районі столиці вулицю комуніста Олександра Бойченка на вулицю Українського Пласту.

Національна скаутська організація «Пласт» пропонує перейменувати у Дніпровському районі столиці вулицю комуніста Олександра Бойченка на вулицю Українського Пласту.

Про це йдеться у повідомленні «Київського Пласту».

«Чому ми пропонуємо перейменувати саме вулицю Бойченка? Бойченко — один з керівників комсомольського руху і комуністичної партії, який в  1930–32 роках під час колективізації приватної власності українців та напередодні Голодомору був генеральним секретарем комсомолу України, членом ЦК ВКП(б). Ця постать безумовно підпадає під закон «про декомунізацію», а вулиця неодмінно має отримати нову назву», — заявили у «Пласті».

До цієї вулиці прилеглими є 5 середніх шкіл, 4 гуртожитки університету та дитячо-юнацькі центри.

«Пласт як найбільша молодіжна організація Києва та України може запропонувати цій молоді додаткові можливості для часопроведення. Також вказана вулиця прилягає до вулиці Юності, що чудово за змістом може доповнити вулиця, названа на честь Пласту», — стверджують в організації.

Зазначається, що Комісія з найменувань Київської міської адміністрації проголосувала за таку пропозицію і передала на громадське обговорення, яке тривало майже 2 місяці — з 23 жовтня, і завершиться 23 грудня.

Аби ця пропозиція перейшла у наступний етап — на сайті КМДА це обговорення має отримати більшість голосів.

«Якщо кияни підтримають нашу пропозицію, то Комісія з найменувань КМДА передасть його у відповідні комітети Київської міської ради. Після рішення комітетів, це питання буде виставлено на голосування, і Київська міська рада прийме остаточне рішення щодо цього питання перейменування», — додали у «Пласті».

Зазначимо, що це питання зміни назви вулиці викликало масове обговорення у соцмережах, де, зокрема, противники такого рішення закликають «перейменовувати у Львові», «не витрачати кошти на перейменування» тощо.

Раніше повідомлялося, що Московський міст у Києві пропонують перейменувати на Північний.

Пов`язані новини