Життя

Площу імені Нємцова у Вашингтоні відкриють у річницю його вбивства

28 січня, 2018 11:17
Життя/Площу імені Нємцова у Вашингтоні відкриють у річницю його вбивства
Зберегти
Вигляд
У Вашингтоні офіційна церемонія відкриття площі під новим іменем Бориса Нємцова відбудетьсяу річницю його смерті 27 лютого.

У Вашингтоні офіційна церемонія відкриття площі під новим іменем Бориса Нємцова відбудетьсяу річницю його смерті 27 лютого.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Мер столиці США Мюріел Баузер підписала ухвалений раніше міською радою закон, що передбачає присвоєння площі перед посольством Російської Федерації імені Бориса Нємцова.

Нагадаємо, міська рада Вашингтона проголосувала за присвоєння імені Бориса Нємцова кварталу біля посольства Росії.

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Обвинуваченими у справі про вбивство політика проходили 5 осіб, у тому числі колишній військовослужбовець чеченського батальйону «Північ» Заур Дадаєв.

У червні 2017-го суд присяжних у Москві визнав головного підозрюваного у вбивстві Нємцова Дадаєва винним. У липні обвинуваченого Дадаєва та ще 4 підозрюваних засудили до 20 років колонії. Всі підсудні у справі про вбивство Бориса Нємцова свою провину не визнають.

Хоча на відеозаписах перших допитів Дадаева і Губашева підсудні визнали провину і стверджують, що мотивом вбивства стали політичні погляди російського опозиціонера, а також заяви, що нібито ображають почуття віруючих мусульман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Пов`язані новини