Життя

По справі Майдану до Олійника немає претензій - Геращенко

Життя/По справі Майдану до Олійника немає претензій - Геращенко
Зберегти
Вигляд

У МВС не має претензій до патрульного Сергія Олійника, який застрелив підлітка під час переслідування BMW у Києві. Олійник не притягувався до відповідальності через події на Євромайдані під час яких він був слідчим МВС і вів справу автомайданівця. Про це повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

Він стверджує, що Олійник нібито написав рапорт про звільнення з органів ще 5 грудня 2013 року, однак його не відпустили.

«Начальство всіляко цькували хлопця, який прийшов на роботу всього 6 місяців тому і змусило бути слідчим по справі одного з побитих автомайданівців у Кріпосному провулку», – написав Геращенко.

За його словами, звільнитися Олійнику вдалося лише 31 березня 2014 року. В підтвердження цьому Геращенко опублікував витяг з відповідного указу.

Він зазначив, що Генпрокуратура не висувала до міліціонера претензій у справі Автомайдану.

«Якщо він винен у злочинах проти учасників Майдану, то виходить, що за два роки прокуратура так і не захистила права потерпілого по цій справі, не покарала прокурора, який давав згоду на арешт автомайданівця, не притягнула до відповідальності суддю, яка його заарештовувала», – написав він.

Також радник глави МВС стверджує, що автомайданівець, справу якого вів Олійник, не має до нього претензій.

Однак сам активіст Автомайдану Денис Сергієнко раніше написав, що Олійник був саме тим слідчим, який його «кинув за ґрати».

Нагадаємо, що 19 лютого Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту для патрульного Сергія Олійника.

Раніше поліцейському було повідомлено про підозру патрульному у вбивстві пасажира BMW.

Пов`язані новини