Світ

Поблизу берегів Індії понад місяць горить вантажне судно Maersk Honam

18 квітня, 2018 18:56
Світ/Поблизу берегів Індії понад місяць горить вантажне судно Maersk Honam
Зберегти
Вигляд
В Аравійському морі, поблизу берегів Індії, вже більше шести тижнів продовжує горіти вантажне судно Maersk Honam, яке спалахнуло 6 березня.

В Аравійському морі, поблизу берегів Індії, вже більше шести тижнів продовжує горіти вантажне судно Maersk Honam, яке спалахнуло 6 березня.

Про це повідомляє The Maritime Executive.

Зазначається, що 13 квітня середземноморська судноплавна компанія Maerskповідомила своїм клієнтам, що пожежа на контейнерному судні триває.

Водночас повідомляється, що пожежники не припиняють зусиль для гасіння пожежі. За даними рятувальників, залишається «кілька гарячих точок».

6 березня у вантажному відсіку на судні Maersk Honam спалахнула пожежа, внаслідок чого п'ятеро членів екіпажу загинули.

Повідомлялось, що велика кількість вантажу на судні була знищена. Страхова компанія стверджує , що збитки сягнуть сотень мільйонів доларів.

Нагадаємо, 6 січня неподалік східного узбережжя Китаю зіштовхнулися два судна — панамський нафтовий танкер та вантажний корабель з Гонконгу.

Танкер прямував з Ірану до Південної Кореї з вантажем 136 тисяч тон надлегкої нафти (майже 1 мільйон барелів). Після зіткнення танкер більш ніж тиждень палав, згодом на кораблі стався вибух.

Більше про:
# пожежа
# Індія
Пов`язані новини