У Луганській області поліція виявила вибухівку під мостом, де розташований намет учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу.

У Луганській області поліція виявила вибухівку під мостом, де розташований намет учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу.

Про це повідомила речниця Національної поліції в Луганській області Тетяни Погукай.

За її словами, під однією з опор мосту виявлено міни «МОН», гранати РГМ-5, близько двох кілограмів тротилу, димові шашки, патрони. 

Разом з тим в «Штабі блокади торгівлі з окупантами» повідомили, що розцінюють таку подію як провокацію.

Нагадаємо, 25 лютого учасники економічної блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей відкрили новий редут «Соловейко».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Раніше «Штаб блокади торгівлі з окупантами» висунув прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману дві умови: звільнення полонених та прийняття закону про окуповані території.

26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Станом на 11 лютого командир «Штабу блокади» Сергій Акимович в ефірі Громадського повідомляв про те, що за час проведення акції блокадники не пропустили вже більше 50 тисяч вагонів з окупованого Донбасу

1 березня «блокадники» встановили новий блокпост на трасі Курахово-Мар’їнка. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: