Неподалік окупованого Луганська бойовики обстріляли безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі

Неподалік окупованого Луганська бойовики обстріляли безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це йдеться у звіті Місії.

Зазначається, що 5 квітня патруль СММ зафіксував одиниці важкого озброєння, які рухалися неподалік від аеродрому в н. п. Луганськ, за 1,2 км на північ від дороги М04, що є порушенням відповідної лінії відведення.

За дві години патруль СММ у складі 4 співробітників прибув для здійснення польоту безпілотного літального міні-апарата у район за 200 м на захід від аеродрому на південно-східній околиці підконтрольного «ЛНР» Луганська.

«Члени патруля СММ запустили свій міні-БПЛА. Приблизно о 16:42, коли БПЛА був приблизно за 650 м на схід від позиції патруля Місії, спостерігачі почули дві черги зі стрілецької зброї за 1 км на схід. Протягом 30 секунд зафіксовано сукупно 10-20 пострілів. Команда СММ негайно повернула свій БПЛА. Посадку апарата було здійснено у штатному режимі о 16:44; видимих пошкоджень виявлено не було», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що БПЛА, здійснюючи політ, виявив три РСЗВ (БМ-21 «Град», 122 мм), 5 буксируваних гаубиць (2А65 «Мста-Б», 152 мм), 7 самохідних гаубиць (2С1 «Гвоздика», 122 мм) і 7 танків (Т-72). Усі ці одиниці озброєння розташовані в цьому районі з порушенням відповідних ліній відведення.

Окрім того, було зафіксовано 7 бойових машин піхоти (БМП-2), 13 бронетранспортерів (п’ять БТР-70, один БТР-80 і сім МТ-ЛБ, на одному з яких була встановлена зенітна установка), 6 вантажівок воєнного типу та щонайменше 35 чоловіків, одягнених у форму воєнного типу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Саханці неподалік Маріуполя влаштували стрілянину біля патруля ОБСЄ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: