У передмісті Парижа протестувальники напали на поліційний відділок після заяв темношкірого чоловіка про зґвалтування його поліцейськими.

У передмісті Парижа протестувальники напали на поліційний відділок після заяв темношкірого чоловіка про зґвалтування його поліцейськими.

Про це пише ВВС.

Повідомляється, що напруга в передмістях почала зростати 2 лютого, після того, як молодий робітник на ім'я Тео заявив, що поліцейські зґвалтували його кийком. За його словами, вони також вигукували расистські образи, плювали на нього і били в районі геніталій.

Одному поліцейському висунули звинувачення у зґвалтуванні, ще трьом — у нападі.

Хлопець опинився в лікарні, де йому зробили операцію. Минулого тижня Тео відвідав у лікарні французький президент Франсуа Олланд.

В ніч на 13 лютого в Лез-Юліс були пошкоджені три поліційні машини. А раніше у передмістях Бобіньї, Оне-су-Буа та Аржантьой також сталися сутички між поліцією та протестувальниками, в результаті чого затримали кількадесят людей.

Відео: сутички у Бобіньї, youtube.com/DAMIEN PUTEABUZZ2.

За даними ЗМІ, молодики жбурляли в поліцію бруківку і пляшки з запальною сумішшю. Силовики відповідали сльозогінним газом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile