Поблизу прифронтового населеного пункту Золоте Луганської області за 300-500 метрів від спостерігачів місії ОБСЄ стався вибух.

На ділянці розведення поблизу прифронтового населеного пункту Золоте Луганської області за 300-500 метрів від спостерігачів місії ОБСЄ стався вибух.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

Два патрулі спостережної місії у складі 10 спостерігачів на чотирьох броньованих автомобілях об 11:04 20 травня перебували приблизно у 20 метрах від блокпоста бойовиків, що розміщений на ділянці у районі Золотого.

П’ятеро зі спостерігачів ОБСЄ розмовляли з двома неозброєними бойовиками. Ще від 5 до 8 бойовиків ходили навколо блокпоста на ділянці розведення сил — один із них мав автомат типу АК.

За дві хвилини патруль ОБСЄ почув вибух  за 300–500 метрів на північ (за оцінкою, у межах ділянки розведення сил і засобів). Зазначається, що раніше місія зафіксувала зенітну установку близько у 10 метрах на північний захід від блокпоста бойовиків.

Патрулі ОБСЄ негайно покинули цей район та повернулися до баз у Сєвєродонецьк та Кадіївку, що на Луганщині.

Раніше спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер закликав бойовиків припинити залякування спостерігачів ОБСЄ.

Таким чином Волкер відреагував на інцидент, який стався 5 квітня біля окупованого села Кремінець неподалік Донецька, коли бойовики погрожували зброєю спостерігачам ОБСЄ і заборонили їм запускати безпілотник.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile