УКРАЇНА

Почалася реєстрація на пробне ЗНО

9 січня, 2018 19:59
УКРАЇНА/Почалася реєстрація на пробне ЗНО
Зберегти
Вигляд
9 січня почалася реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

9 січня почалася реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 31 січня, йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета:

  • 24 березня — з української мови і літератури;
  • 31 березня — з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Участь у пробному ЗНО є платною послугою. Вартість одного предмета від 129 –132 грн (суму потрібно уточнювати на сайтах регіональних центрів).

Інформація про час і місце проходження пробного ЗНО буде розміщена на інформаційних сторінках учасників до 1 березня. Там же згодом будуть опубліковані результати тестування.

Для отримання результатів учаснику треба буде внести свої відповіді до спеціального сервісу у такі терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня;
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури оприлюднять на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Раніше повідомлялося, що у 2018-му абітурієнти зможуть скласти ЗНО шрифтом Брайля

Міносвіти встановило мінімум у 150 балів ЗНО для вступу в медичні виші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Громадське складало зовнішнє незалежне оцінювання

Пов`язані новини