УКРАЇНА

Подання на арешт судді Чауса направлене до комітету Ради – Парубій

УКРАЇНА/Подання на арешт судді Чауса направлене до комітету Ради – Парубій
Зберегти
Вигляд

Голова Верховного суду України Ярослав Романюк вніс до Верховної Ради подання Генпрокуратури щодо арешту судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, а спікер парламенту Андрій Парубій направив його на розгляд профільного комітету.

Про це повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради.

«Сьогодні, 16 серпня 2016 року, голова Верховного суду України вніс до Верховної Ради України подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на затримання та арешт (утримання під вартою) судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколи Чауса», – йдеться в повідомленні.

Після цього спікер Верховної Ради відразу ж направив документ до профільного комітету.

«Я негайно направляю його в комітет – комітет з питань правової політики і правосуддя – для надання відповідного висновку. Як тільки комітет прийме своє рішення, я винесу це питання на розгляд Верховної Ради України», – сказав він.

Нагадаємо, ввечері 9 сепрня  НАБУ повідомило, що суддю Чауса було викрито на отриманні хабара. Микола Чаус вимагав хабар 150 тисяч доларів за винесення «м’якого» вироку у справі про незаконний обіг наркотиків, розказав заступник голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко.

П’ять найбільших хабарників, яких викрило Антикорупційне бюро

Також повідомлялось, що Чаус пішов у відпустку із 10 серпня до 1 вересня. 

11 серпня суддя Чаус не з'явився на допит і вручення підозри до Національного антикорупційного бюро України.

Пов`язані новини