ENRU

Податківці назвали компанії, що отримали найбільші суми відшкодування ПДВ

За даними Державної фіскальної служби, найбільшими отримувачами відшкодування ПДВ в січні-червні 2017 року стали агрокорпорації та компанії металургійної галузі.

Такі дані були наведені у презентації ДФС щодо результатів відшкодування податку на додану вартість на 1 липня.

Зокрема, найбільше отримав агровиробник «Кернел Трейд» — 4,9 млрд грн. Наступну п’ятірку склали меткомбінати: «Азовсталь» отримала 2,5 млрд, «Арселор Міттал Кривий Ріг» — 2,3 млрд, Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського — 2 млрд, ММК ім. Ілліча — 2 млрд та «Запоріжсталь». 

Агрокомпаніям «Нібулон» та Державна продовольчо-зернова корпорація відшкодували по 1,4 млрд, агротрейдеру «Сантрейд» — 1,3 млрд.

Десятку замикає дніпровський метзавод «Євраз», що належить російській холдинговій компанії Evraz Group.

У ДФС відзначили, що загалом з початку року платникам було відшкодовано 47,9 млрд грн ПДВ, при цьому 97% цієї суми — за результатами камеральних перевірок. У червні з 9,9 млрд задекларованих відшкодовано на сьогодні 9,4 млрд.

Однак залишається невідшкодований ПДВ на суму 2,4 млрд грн — це суми, задекларовані до 1 квітня 2017 року, тобто до початку роботи системи автоматичної оцінки ризиків податкових накладних. 

Як повідомлялося, за три місяці роботи електронної системи управління ризиками надходження податку на додану вартість збільшилося на 4,6 млрд гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram