ENRU

Податкова оштрафувала главу Нафтогаз Коболєва на понад 8 млрд гривень

14111929c4dc6c7c5
Податкова оштрафувала главу Нафтогаз Коболєва на понад 8 млрд гривень Фото: Олександр Максименко/Громадське

Державна фіскальна служба оштрафувала голову правління НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва на суму 8,3 мільярда гривень за порушення митних правил.

Про це сам Коболєв повідомив у Facebook. 

Підстава, зазначена в тексті постанови, «не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів».

«А ось і привітання з перемогою в Стокгольмі, яке я сьогодні отримав від Державної фіскальної служби України: два персональні штрафи на суму 7 та 1,3 млрд. грн. Тобто я (як фізична особа) повинен сплатити 8,3 млрд. грн «не пізніше п‘ятнадцяти днів», — зазначив він. 

Коболєв стверджує, що реальна причина — «відмова Нафтогазу оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ Газпром контрабандно постачав на тимчасово окуповані території Донецької та Луганських областей».

«Саме тому ми досі й не можемо надати весь пакет документів, оскільки не будемо платити за газ, який не замовляли і не споживали, але на якому наполягає Газпром. Я не жаліюсь, я просто хочу, щоб всі розуміли, з якими «патріотами» нам тут доводиться мати справу:)», — додав Коболєв. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не повинна платити за газ, який Газпром поставляв на територію окупованого Донбасу — Нафтогаз