У Міністерстві інфраструктури планують ініціювати низку змін до законодавства, аби стимулювати внутрішньоукраїнські авіасполучення.

Як повідомляють у прес-службі відомства, наразі Мінінфраструктури вже розробило та подало до Верховної Ради законопроєкт, який має скасувати податок на додану вартість з авіаквитків на внутрішньоукраїнські рейси.

«Проєкт закону створює сприятливі умови для виходу на ринок більшої кількості авіакомпаній і зниження ціни на авіаквитки», — повідомили у Мінінфраструктури.

Крім законодавчих змін, в уряді працюватимуть над розвитком регіональних летовищ.

Так, планують провести модернізацію аеропорту в Ізмаїлі (південь Одещини). Також в уряді планують збудувати новий аеропорт у Мукачево. Наразі ж тривають роботи з реконструкції аеропорту Дніпра.

17 лютого компанія Ігоря Коломойського Windrose оголосила про запуск авіаперельотів між найбільшими містами України.

Про вартість авіаквитків у компанії не повідомляють, однак відповідно до даних системи бронювання Windrose, з Києва до Львова, а також з Києва до Харкова можна буде долетіти за 719 гривень в один бік, стільки ж коштуватимуть авіаквитки з Києва до Дніпра та Одеси.

Надалі Windrose планую розширювати програму внутрішніх авіаперевезень. Зокрема, планують здійснювати авіаперельоти до Івано-Франківська з листопада 2020 року.

Поділитись: