УКРАЇНА

Появу нових лідерів забезпечать освіта і побудова реальних інституцій — експертка

6 травня, 2018 16:38
УКРАЇНА/Появу нових лідерів забезпечать освіта і побудова реальних інституцій — експертка
Зберегти
Вигляд
Процес пошуку нових лідерів є складним, першочерговими умовами їх появи є вдосконалення системи освіти та побудова реальних інституцій.

Процес пошуку нових лідерів є складним, першочерговими умовами їх появи є вдосконалення системи освіти та побудова реальних інституцій.

Про це в ефірі Громадського повідомила голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко.

«Тільки через підняття рівня політичної культури, через розбудову партій, де будуть працювати принципи внутрішньопартійної демократії і запрацюють соціальні ліфти, так як вони мають працювати, тоді це може відбуватись», — сказала вона.

За її словами, нові лідери мають «вирости», бо їх ніхто «не подарує». 

«Це процеси дуже складні. Політика без аргументованої дискусії — вона призводить до того, що відсутні рішення, які ведуть країну далі... Це мають бути навчання, освіта і побудова реальних інституцій», — наголосила вона.

На думку президента Київської школи економіки Тимофія Мілованова, одним із головних чинників появи нових лідерів є децентралізація.

«Я думаю, що нові лідери виростуть. Саме через реформу децентралізації, еволюційним шляхом... Найкраще, що ми можемо зробити — це децентралізувати», — сказав Мілованов.

Раніше екс-заступник міністра юстиції Андрій Вишневський в ефірі Громадського повідомив, що проект «Нові лідери», який стартує на телеканалі ICTV восени цього року, є «ризикованим».

Нагадаємо, проект «Нові лідери» — це телевізійне шоу, що восени стартує на каналі ICTV з медіа холдингу Star Light Media олігарха Віктора Пінчука. Через появу проекту виникла суперечка у соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нові лідери»: що це за проект і чому через нього сваряться у Facebook

Пов`язані новини