Економіка

Поляк Войцех Бальчун виграв конкурс на посаду голови «Укрзалізниці»

Економіка/Поляк Войцех Бальчун виграв конкурс на посаду голови «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд

Комітет з призначення керівників при Мінекономіки запропонував Кабміну призначити головою ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Бальчуна. Раніше він очолював провідну залізничну компанію Польщі PKP Cargo.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

«Войцех молодий, але супер-успішний керівник ряду найбільших польських підприємств. Спочатку він добре виявляв себе керівником найбільшого польського банку PKO Bank Polski Sa, а потім досягнув кар'єрних висот, очолюючи польські залізниці - PKP Cargo», — заявив Абромавичус, цитує «Інтерфакс-Україна».

За словами голови МЕРТ, поляк вивів залізничну компанію, яка раніше мала 100 млн злотих (683 млн грн) збитку, на прибуток у 500 млн злотих (3,4 млрд грн).

Бальчуна вибрали з 31 претендентів. Конкурс проходив у два етапи: спочатку заслухали всі конкурсні пропозиції, після чого в комітет з призначень подали п'ятьох головних претендентів.

Раніше Кабмін звільнив з посади в. о. голови ПАТ Укрзалізниця Олександра Завгороднього. На сьогоднішній день обов'язки голови правління ПАТ виконує член правління Євген Кравцов.

Як відомо, «Укрзалізниця» здійснює близько 60% вантажних і 38% пасажирських перевезень в Україні. Зараз «Укрзалізниця» є одним із найбільших роботодавців в Україні, на підприємстві працюють понад 300 тисяч осіб.

/фото biznes.newsweek.pl

Пов`язані новини