Життя

Поляка Войцеха Бальчуна призначено головою «Укрзалізниці»

Життя/Поляка Войцеха Бальчуна призначено головою «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд

Кабмін призначив екс-керіника польських залізниць Войцеха Бальчуна на посаду голови «Укрзалізниці».

Уряд підтримав кандидатуру Войцеха Бальчуна на посаду очільника "Укрзалізниці". Бажаю продуктивної роботи! pic.twitter.com/ttrFx8xtCf

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) 20 апреля 2016 г.

Як повідомила депутат від «Самопомочі» Вікторія Войціцька, новий голова «Укрзалізниці» виступав перед міністрами польською, проте обіцяв вивчити українську.

«Львів має чудову нагоду стати логістичним центром для долучення України з ЄС і прискорити процес проходження кордону, враховуючи різницю в розмірах залізниць», – наголосив він під час виступу.

Відповідаючи на запитання членів Кабміну, Бальчун зазначив, що має намір організувати польсько-українську комунікацію між працівниками «Укрзалізниці».

Раніше повідомлялось, що Бальчун виграв конкурс на посаду голови «Укрзалізниці», його вибрали з 31 претендентів. Конкурс проходив у два етапи: спочатку заслухали всі конкурсні пропозиції, після чого в комітет з призначень подали п'ятьох головних претендентів.

За словами екс-міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса, поляк вивів залізничну компанію, яка раніше мала 100 млн злотих (683 млн грн) збитку, на прибуток у 500 млн злотих (3,4 млрд грн).

/Фото facebook/voytsitska

 

Пов`язані новини