Життя / Соціальний захист

На Київщині незаконно утримували 28 в'єтнамських мігрантів — поліція

Поліція Київщини
Життя/Соціальний захист/На Київщині незаконно утримували 28 в'єтнамських мігрантів — поліція
Зберегти
Вигляд
lead
Поліція Київської області повідомляє, що 28 громадян В'єтнаму незаконно утримувались у селищі на Київщині. В'єтнамців відвезли до відділку, нагодували і готуються передати їх відповідним органам.

Правоохоронці повідомляють, що у ніч на 24 жовтня отримали повідомлення від мешканців Глевахи на Київщині про те, що «селищем ходять іноземці та просять їсти». На місце виїхали наряди поліції, в тому числі і поліція охорони.

Іноземців відвезли до відділку. «Працівники Васильківського райвідділу здійснюють поліцейське піклування відносно 28 в’єтнамців, годують їх, спілкуються з допомогою перекладачів», — повідомили у поліції.

Громадян В'єтнаму планують передати працівникам Держміграційної служби для розміщення у відповідних закладах для нелегальних мігрантів.

Поліція заявляє, що в'єтнамців незаконно утримував на Київщині чоловік. Він затриманий згідно ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за ст.146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Тривають слідчо-розшукові заходи.

Раніше повідомлялось, що у Києві на Троєщині поліція виявила 98 нелегальних мігрантів.

Держприкордонслужба стверджує, що за 26 років незалежності України прикордонники виявили близько 330 тисяч нелегальних мігрантів.

Пов`язані новини