Поліцейські затримали працівників фастфуду, які відмовилися їх пригощати. Людей тримали всю ніч у камері й цькували

У Пакистані працівників одного з фастфудів затримали й тримали всю ніч за те, що вони відмовилися безкоштовно обслуговувати поліцейських
У Пакистані працівників одного з фастфудів затримали й тримали всю ніч за те, що вони відмовилися безкоштовно обслуговувати поліцейськихJohnny & Jugnu / Facebook

У пакистанському місті Лахор поліцейські затримали 19 працівників ресторану швидкого харчування Johnny & Jugnu, які відмовилися їх безкоштовно обслуговувати. Коли подія набула розголосу, правоохоронців відсторонили від роботи.

Про це повідомляє пакистанське видання Dawn.

У Johnny & Jugnu ще 12 червня повідомили, що напередодні дев’ятеро поліцейських прийшли до закладу й зажадали, щоб їм безкоштовно приготували бургери. Коли працівники фастфуду відмовилися, правоохоронці почали погрожувати керівництву закладу. Там додають, що це було не вперше.

О першій годині ночі 11 червня поліцейські повернулися до фастфуду, затримали всіх 19 його працівників і відвезли до відділку. «Майже сім годин уночі наших працівників тримали під замком. Їх цькували, штовхали — і це за відмову безкоштовно приготувати бургери, невиконання "прохання дуже високоповажного гостя"», — повідомили в Johnny & Jugnu.

Заклад наголосив, що його працівникам перед затриманням навіть не дали зачинити кухню. А ще там залишилися клієнти, які чекали на замовлення. Johnny & Jugnu звернувся з проханням підтримати заклад і допомогти притягти поліцейських, які цькували його персонал, до відповідальності.

Наступного дня, 13 червня, ситуація набула розголосу й широко висвітлювалася у ЗМІ. На подію відреагував і старший офіцер поліції провінції Пенджаб, де розташований Лахор, Інам Ґані. Він заявив, що «з беззаконням не можна миритися», а всіх причетних до події правоохоронців «буде покарано».

За даними Dawn, принаймні дев’ятьох поліцейських Лахора того ж дня відсторонили від обов’язків — за перевищення службових повноважень. Наразі поліція здійснює службове розслідування. За словами Ґані, винні правоохоронці «не заслуговують ані на поступки, ані на помилування».