Поліцейський Олександр Бистров, який на початку липня напав на київського блогера Андрія Трушковського, має дві незадекларовані автівки Infinity. Вони записані на маму, яка також подарувала Бистрову 2 мільйони гривень.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Журналістам вдалося з'ясувати, що Бистров мешкає у квартирі в елітному житловому комплексі на 100 квадратних метрів. Вартість квадратного метра житла там стартує від 60 тисяч гривень.

Під час нападу Бистров пересувався на автівці Infinity Q50 2018 року випуску із незареєстрованими номерами. Її в декларації поліцейського немає: вона записана на його маму — пенсіонерку, яка працює в податковій службі.

На маму Бистрова записана ще одна Infinity, якою пересувається поліцейський. Крім того, вона подарувала йому 2 мільйони гривень.

  • 4 липня блогер Андрій Трушковський повідомив, що на нього напав поліцейський Олександр Бистров. Він оббризкав його газом із балончика, який заборонено використовувати проти людей.
  • Трушковський заявив, що помітив, як автівку Бистрова зупинили поліцейські за рух по смузі для громадського транспорту, і почав викриками закликати правоохоронців оштрафувати порушника. Через три хвилини, за словами блогера, Бистров під'їхав до його авта й напав.
Поділитись: