Світ

Поліція Ізраїлю рекомендувала звинуватити прем’єра Нетаньягу у шахрайстві та корупції

Jerusalem Post
Світ/Поліція Ізраїлю рекомендувала звинуватити прем’єра Нетаньягу у шахрайстві та корупції
Зберегти
Вигляд
Ізраїльська поліція рекомендувала висунути прем’єру країни Беньяміну Нетаньягу та його дружині офіційні звинувачення. Його підозрюють у підкупі, шахрайстві та підриві довіри громадськості.

Звинувачення проти Нетаньягу називаються так званою «справою 4000». Тепер генеральний прокурор має остаточно вирішити, чи висувати їх прем’єру країни.

«Рекомендації поліції не мають ніякої юридичної сили. Проте я не здивований. Я упевнений, що після вивчення справи вони дійдуть висновків, що там нічого немає», — сказав Нетаньягу, відкинувши всі звинувачення.

«Справа 4000» налічує два інциденти, в яких прем’єра вбачають винним. Перший стосується часів, коли він одночасно обіймав посаду прем’єра та міністра зв’язку (2014-2017). Тоді він звільнив посадовця міністерства та найняв лояльного до себе менеджера своєї колишньої виборчої кампанії. Таким чином він зміг надавати регуляторні переваги телекомунікаційній компанії  Bezeq Telecom. В обмін на це веб-сайт Walla!, який належить компанії Bezeq мав позитивно висвітлювати діяльність Нетаньягу та його дружини сари.

Раніше Нетаньягу також звинувачували в тому, що він намагався домовитися з відомою ізраїльською газетою Yediot Aharonot, аби вона також у позитивному світлі писала про діяльність прем’єра.

Ще одна справа проти прем’єра стосується підозр, що він отримав «подарунки» на загальну суму в 270 тисяч доларів від своїх прибічників з США.

Більше про:
# Ізраїль
Пов`язані новини