Світ / США

Поліція ув'язнила американку, переплутавши цукерки з наркотиками

BBC
Світ/США/Поліція ув'язнила американку, переплутавши цукерки з наркотиками
Зберегти
Вигляд
В американському штаті Джорджія жінку ув'язнили на 3 місяці після того, як у її сумці знайшли солодощі, які помилково були кваліфіковані як метамфетамін. Помилковий тест провели поліцейські експерти, повідомляє BBC з посиланням на суд.

41-річна Даша Фінчер після виходу із в'язниці подала у суд на чиновників округу Монро, поліцію і експертів через назаконне ув'язнення. Автомобіль жінки зупинили у новорічну ніч 2016 року, тоді її арештували.

Згодом Фінчер відправили під варту із правом застави у сумі 1 мільйон доларів, але вона не мала коштів, аби сплатити заставу.

Тепер жінка позивається до влади округу і поліцейських, звинувативши їх «у порушенні її громадських прав».

Згідно з позовом, вона була заарештована і звинувачена в незаконному зберіганні метамфетаміну. Жінка перебувала під вартою з 31 грудня 2016 року по 4 квітня 2017 року, у цей день звинувачення на її адресу зняли.

Експертиза згодом встановила, що пакунок жінки із світло-блакитною речовиною не містив наркотиків. З'ясувалось, що це дійсно були солодощі.

Даша Фінчер заявляє, що вона пропустила важливі життєві події через незаконне ув'язнення, включаючи народження її онуків-близнюків. Водночас, попри її невинуватість, арешт залишається у її кримінальній історії.

Жінка вимагає відшкодувати їй недбалість і протиправні дії правоохоронців.

Посадові особи округу і поліція наразі не комнетують ситуацію.

Раніше повідомлялось, що у США чоловік звернувся до поліції, аби перевірити справжність наркотиків.

Більше про:
# наркотики
# США
Пов`язані новини