Вінницька поліція затримала підозрюваного у побитті головного редактора місцевого видання Андрія Качора. Зв’язків із блогером Анатолієм Шарієм у цій справі поки не виявили.

У поліції Вінницької області повідомили hromadske, що затримали чоловіка, який побив головного редактора сайту «Vежа» Андрія Качора. Це ─ 27-річний мешканець Вінниці. За його свідченнями, між ним і Качором у кафе виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку. Будь-який зв'язок із відеоблогером Анатолієм Шарієм затриманий заперечує, а конфлікт називає ситуаційним.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками статті «умисне легке тілесне ушкодження». За цей злочин передбачено покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або громадських робіт на строк до 200 годин, або виправних робіт до одного року.

Слідчі вивчають покази всіх свідків та обставини події. Остаточну юридичну кваліфікацію справі правоохоронці дадуть по їх закінченні.

Напередодні журналіст Андрій Качор заявив, що в ніч на 31 серпня на нього напали невідомі й один із них ударив його обличчя. Качор отримав забій м’яких тканин, ознаки струсу мозку, гематоми. Журналіст пов’язував напад із погрозами насильством, які він отримує від прихильників Шарія з липня 2019 року за новину про спалення агітації «Партії Шарія» у Вінниці. Сам блогер випустив кілька роликів про журналіста і його родину.

Справу про погрози поліція розслідує у межах окремого провадження за статтею «погроза або насильство щодо журналіста».   

Автор: Ігор Бігун
Поділитись: