ENRU

Поліцейські покривали крадіїв на вокзалі Києва: угрупованню оголосили про підозру

На залізничному вокзалі Києва затримали сімох злочинців, серед яких були співробітники столичної кримінальної поліції. Крадії під прикриттям правоохоронців вчиняли злочини на території вокзалу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Очільником угруповання був підполковник поліції, начальник сектору кримінальної поліції на станції «Київ-Пасажирський». До схеми він залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям гроші за можливість «працювати» на вокзалі.

Крім того злочинці постійно ділили з поліцейськими викрадене майно.

Усім членам угруповання оголосили про підозру. За цією справою поліція провела понад 35 обшуків за місцями проживання затриманих та у службових приміщеннях поліцейських. Також підготовлені клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У коментарі Громадському речниця прокуратури Києва Надія Максимець розповіла, що співробітники поліції, яких 25 січня затримали за підозрою у покриванні грабіжників на столичному вокзалі, у минулому працювали у органах внутрішніх справ і пройшли переатестацію. Прокуратура понад півроку документувала злочини, які їм інкримінують.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: В Україні правоохоронці викрадали та перепродавали авто — Нацполіція.