Життя

Поліцейські тренуватимуться стріляти по колесах авто під час погоні

Життя/Поліцейські тренуватимуться стріляти по колесах авто під час погоні
Зберегти
Вигляд

Співробітники поліції будуть тренуватися у стрільбі по колесах авто, яке рухається, заявив прес-секретар МВС Артем Шевченко.

«Тренування у стрільбі по мішенях, що імітують колеса авто для його примусової зупинки. Так будуть тренуватися і патрульні обов'язково. Ефективний вогонь стандартним ПМовським патроном 9*18 мм з ФОРТ-12 може бути виключно з авто на паралельному курсі у широкий профіль коліс автомобіля-порушника з боку в максимально статичній позиції з упору рук. Чим ближче — тим краще. До 7-10 метрів — оптимальна дистанція», — написав Шевченко у Facebook, опублікувавши фото з полігону.

При цьому Шевченко підкреслив, що це тренування без урахування руху і стресу.

«Ці фактори, звичайно, будуть впливати негативно на влучність вогню», — додав він.

 Нагадаємо, в ніч на 7 лютого в Києві внаслідок поранення, отриманого під час переслідування поліцією автомобіля у ніч на неділю, загинув чоловік. Проти переслідуваного поліцією водія BMW відкрили кримінальну справу.

Також патрульному поліцейському було повідомлено про підозру  у вбивстві пасажира BMW. 19 лютого Печерський райсуд Києва обрав поліцейському запобіжний захід у вигляді арешту.

Згодом водієві BMW повідомили про підозру у скоєнні злочину. Однак радник голови МВС Зорян Шкіряк заявив, що Храпачевський ховається від правосуддя.

Напередодні поліція все ж допитала водія BMW Храпачевського.

/фото facebook.com/artem.shevchenko/

Пов`язані новини