Поліцейських, які брали участь у переслідуванні BMW зі стріляниною в Києві у ніч на неділю, відсторонено від служби на час перевірки.

Про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков, передає прес-служба Нацполіції.

Він зазначив, що наразі триває слідство. «Але патрульна поліція продовжує виконувати свої службові обов’язки та нести службу на вулицях і працювати в рамках Закону», – зазначив керівник підрозділу Нацполіції.

Він також висловив співчуття рідним та близьким загиблого від себе особисто та від імені своїх колег.

Крім того, голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе наголосила, що інциденту повинна бути надана правова оцінка – в даному випадку цю оцінку повинні дати винятково прокуратура і суд.

«Варто дочекатися завершення розслідування та оцінки дій поліцейських прокуратурою. Тому я закликаю всіх припинити спекулювати на цю тему і дотримуватися тільки фактів» – підсумувала вона.

Нагадаємо, що в ніч на 7 лютого в Києві внаслідок поранення, отриманого під час переслідування поліцією автомобіля у ніч на неділю, загинув чоловік.

Крім того, Арсен Аваков та Хатія Деканоїдзе мають намір захищати поліцейських, які брали участь у переслідуванні за стріляниною в Києві.

/Фото kiev24.ua

Поділитись: