Життя

Поліція Австралії рік керувала сайтом дитячої порнографії в рамках спецоперації

8 жовтня, 2017 15:14
Життя/Поліція Австралії рік керувала сайтом дитячої порнографії в рамках спецоперації
Зберегти
Вигляд
Поліція Австралії таємно керувала одним з найбільших в світі сайтів з дитячою порнографією в рамках спецоперації.

Поліція Австралії таємно керувала одним з найбільших в світі сайтів з дитячою порнографією в рамках спецоперації.

Завдяки цьому вдалося затримати багатьох учасників мережі, а також врятувати багатьох жертв насильства, пише The Guardian.

Викрили поліцейських журналісти норвезького видання VG, які вели власне розслідування діяльності сайту Childs Play, який існував в анонімному сегменті інтернету, відомому як dark net.

У січні 2017 року журналісти з'ясували, що сайтом керують співробітники поліції австралійського штату Квінсленд.

Восени 2016 року австралійська поліція встановила особу керівника Childs Play Бенжаміна Фолкнера, якого в той час заарештували в США за зґвалтування 4-річної дівчинки.

Зараз він відбуває довічне покарання. Поліцейські зуміли взяти сайт під свій контроль і таємно підтримували його діяльність таким чином, щоб відвідувачі не здогадалися про зміну.

Відповідно до прийнятої на сайті традиції, його засновник раз на місяць писав звернення на форумі.

Таким чином відвідувачі розуміли, що сайт не був розкритий поліцією. Австралійські поліцейські стали писати такі пости і, як і сам Фолкнер, супроводжувати зі знімками насильства над дітьми.

Австралійське законодавство дозволяє поліцейським займатися подібною роботою під прикриттям.

У вересні 2017 року сайт був закритий. На ньому були зареєстровані близько мільйона чоловік, число активних користувачів становило 3-4 тисячі людей. Не менше ста з них займалися виробництвом дитячої порнографії.

Як стверджують в поліції Квінсленда, операція призвела до порушення кримінальних справ у десяти інших країнах, а також дозволила затримати ґвалтівників і врятувати дітей, задіяних у виробництві порнографії. Точних даних про арешти поліція не розкриває.

Нагадаємо, Католицька церква Австралії виплатила жертвам сексуального насильства з боку священиків компенсацію в сумі 213 млн доларів, за підсумками розслідування королівської комісії, яке почалося в 2013 році.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини