Світ

Поліція Австралії звинуватила жінку у вбивстві на основі даних Apple Watch

31 березня, 2018 03:00
Світ/Поліція Австралії звинуватила жінку у вбивстві на основі даних Apple Watch
Зберегти
Вигляд
Поліція Австралії використала дані «розумного» годинника Apple Watch, як доказ у справі про вбивство.

Поліція Австралії використала дані «розумного» годинника Apple Watch, як доказ у справі про вбивство.

Про це пише Daily Mail.

Видання зазначає, що у вересні 2016 року 57-річну мешканку Аделаїди Мірну Нільссон вбили у власному будинку.

Її невістка Керолайн Нільссон розповіла поліції, що на жінку напала група чоловіків. За її словами, вони простежили за Мірною до будинку, напали на неї і вбили.

Однак, у середу, 29 березня поліція заарештувала за підозрою у вбивстві саму Керолайн Нільссон. «Основним доказом, що вказує на її вину стал «розумний» годинник Apple Watch, який відстежував активність жертви під час вбивства», — пише видання.

Поліція встановила, що показники серцевого ритму не відповідали показам Керолайн, яка стверджувала, що нападники сперечалися з жертвою близько 20 хвилин.

Дані серцебиття Мірни показали спочатку сильне навантаження, потім зниження, а потім зупинку серця. Судмедексперти вважають, що це відповідає типу «атаки з засідкою», коли жертву чекали.

Прокурори вважають, що дівчина вигадала історію про напад невідомих і сама спланувала і здійснила вбивство. Адвокат Керолайн планує оскаржити усі звинувачення наступного судового засідання у червні.

Раніше повідомлялось, що у Новій Зеландії поліція розшукує зловмисників, які на радіочастоті поліції вмикали пісню з лайкою.

Пов`язані новини