УКРАЇНА

Поліція буде дуже жорстко захищати «Марш рівності» — Деканоідзе

УКРАЇНА/Поліція буде дуже жорстко захищати «Марш рівності» — Деканоідзе
Зберегти
Вигляд

Національна поліція налаштована дуже жорстко захищати усіх громадян, які хочуть висловити свою думку, зокрема під час «Маршу рівності» в Києві. Про це заявила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

«Я, як глава Національної поліції, не допущу, щоб були провокації. Щоб ті люди, які не хочуть, щоб наша країна була серед цивілізованих країн, — щоб вони вчинили провокацію» — сказала Деканоідзе.

Вона зазначила, що повний план дій поліції буде оприлюднено в четвер, 9 червня, на брифінгу. «Наша країна повинна довести, що ми — цивілізовані люди, що наше місце — в Європі, що ми рухаємося вперед», — додала глава Нацполіції.

Нагадаємо, представники руху ОУН Миколи Коханівського пообіцяли зірвати ЛГБТ-прайд у Києві, запланований на 12 червня. Зокрема, ОУНівці збираються зробити з маршу «криваву кашу».

Водночас, Американський конгрес закликав українську владу створити безпечні умови для проведення червневого ЛГБТ-прайду в Києві.

Організаторка ЛГБТ-прайду Анна Шаригіна сказала, що Національна поліція повинна розцінювати як погрозу заяву ОУН щодо маршу ЛГБТ-активістів.

Пов`язані новини