Поліція Херсонщини відкрила 5 кримінальних проваджень за фактом викрадення місцевим мешканцем службового авто та погроз правоохоронцям.

Поліція Херсонщини відкрила 5 кримінальних проваджень за фактом викрадення місцевим мешканцем службового авто та погроз правоохоронцям.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Херсонській області.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, який у неділю ввечері пограбував низку магазинів та влаштував погоню на патрульній машині. Ним виявився неодноразово судимий 52-річний мешканець Херсона.

Внаслідок його дій був пошкоджений службовий автомобіль поліції, самі правоохоронці під час плану «Перехоплення» не постраждали. Чоловік від пострілів правоохоронців, аби знешкодити його, загинув на місці.

Поліція відкрила за цими фактами низку кримінальних проваджень, зокрема: за ч.1 ст.345 Кримінального кодексу України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», ч.3 ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом», ч.1 ст263 Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», ч.1 ст.115 ККУ «Умисне вбивство». За фактами розбійних нападів на торгівельні заклади відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.187 ККУ «Розбій».

Нагадаємо, що проти ночі 18 грудня на трасі між Миколаєвом і Херсоном правоохоронці розстріляли чоловіка, який влаштував погоню на патрульній машині та погрожував підірвати гранату.

Поділитись: