УКРАЇНА

Поліція контролюватиме вилов риби у промислових масштабах

22 серпня, 2017 14:48
УКРАЇНА/Поліція контролюватиме вилов риби у промислових масштабах
Зберегти
Вигляд
Держрибагентство та Нацполіція підписали Меморандум про співпрацю для  протидії  браконьєрству та корупції.

Держрибагентство та Нацполіція підписали Меморандум про співпрацю для  протидії  браконьєрству та корупції.

Як повідомляє прес-служба Держрибагентства, правоохоронці проводитимуть «спецоперації відносно  рибалок-промисловиків, що перевищують квоти, рибалок любителів, що свідомо порушують закон, ловлячи, наприклад, на зимувальних ямах, дотримання законодавства в частині продажу риби (біоресурсів) на ринках, правил проходження технічного огляду суден та діяльності на риболовецьких суднах тощо».

«Плануємо запровадити дієві механізми виявлення  можливих корупційних проявів  та «схем» у рибному господарстві, особливо  у сфері  контролю за виловом риби у промислових масштабах, роботі працівників  новостворених управлінь рибоохоронного патруля», — зазначив глава Держрибагентства Ярема Ковалів.

Меморандум діятиме протягом 5 років. У відомстві зазначають, що сьогоднішня система відповідальності  та покарання за порушення правил рибальства фактично не зупиняє порушників.  

У Верховній Раді перебуває законопроект щодо підвищення відповідальності за порушення правил рибальства (№5262), що передбачає підвищення мінімального штрафу до 1700 грн та максимальну до 255 тис грн. Крім відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, відповідно до постанови КМУ №1209.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини