УКРАЇНА

Поліція має розслідувати заяву ОУН щодо ЛГБТ-прайду – організаторка акції

УКРАЇНА/Поліція має розслідувати заяву ОУН щодо ЛГБТ-прайду – організаторка акції
Зберегти
Вигляд

Організаторка акції «Київ прайд-2016» Анна Шаригіна вважає, що Національна поліція повинна розцінювати як погрозу заяву «Організації українських націоналістів» щодо маршу ЛГБТ-активістів. Про це Шаригіна сказала в ефірі Громадського.

«Цим має займатися Національна поліція як погрозою для життя і здоров’я громадян», — сказала Шаригіна.

В свою чергу, речник «Правого сектора» Дмитро Савченко сказав, що «не вбачає у цьому нічого такого, щоб люди лякалися або жахалися».

Нагадаємо, представники руху ОУН Миколи Коханівського пообіцяли зірвати ЛГБТ-прайд в Києві, запланований на 12 червня. Зокрема, ОУНівці збираються зробити з маршу «криваву кашу».

Водночас, Американський конгрес закликав українську владу створити безпечні умови для проведення червневого ЛГБТ-прайду в Києві.

ЛГБТ-прайд  — це акція, завданням якої є демонстрація існування в суспільстві ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів), підтримка толерантного ставлення до них, захист прав людини та громадянської рівноправності для всіх людей незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Його метою також є вшановування почуття власної гідності, свободи особистості, прояв різноманітності та єдності ЛГБТ-спільноти.

Пов`язані новини