Український журналіст Роман Цимбалюк і оператор Микита Бородін були затримані у зв’язку з тим, що московські правоохоронці хотіли з’ясувати персони затриманих.

Начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич заявив, що український журналіст Роман Цимбалюк і оператор телеканалу «1+ 1» Микита Бородін були затримані у зв’язку з тим, що московські правоохоронці хотіли з’ясувати персони затриманих.

Про це повідомляє УНІАН.  

«Поліція пояснила, що затримала Романа Цимбалюка і його оператора через необхідність з'ясувати обставини і персони тих, кого вона затримала. Претензій до Романа Цимбалюка та оператора поліція не заявляла», — сказав він.

Кирилич також додав, що у відділі поліції Цимбалюка та Бородіна відвідав український консул Геннадій Брескаленко.

У свою чергу речниця МЗС РФ Марія Захарова у Facebook написала, що поліцейських викликали люди, які «поскаржились на крики».

Нагадаємо, напередодні у Москві затримали українського журналіста Цимбалюка. Сам журналіст повідомив, що його затримали після інтерв'ю з аспірантом історичного факультету Московського державного університету Захаром Сарапуловим. За декілька годин поліція відпустила Романа Цимбалюка, Микиту Бородіна і Захара Сарапулова.

Спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца назвала затримання українського журналіста Романа Цимбалюка у Москві провокацією Росії.

Зазначимо, що аспіранта Московського державного університету Сарапулова затримали та побили представники ФСБ через те, що той вивісив український прапор зі свого вікна у гуртожитку. Пізніше у поліції Москви заперечили побиття студента за український прапор.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: