Також вирішується питання про порушення окремого провадження щодо автошколи, де навчалася водійка «Lexus» Олена Зайцева, яку поліція вважає головною підозрюваною в скоєні ДТП.

У ході розслідування справи про аварію 18 жовтня в Харкові, внаслідок якої загинуло шестеро та постраждало п’ятеро людей, правоохоронці встановили ще одного учасника ДТП. Також наразі вирішується питання про порушення окремого провадження щодо автошколи, де навчалася водійка Lexus Олена Зайцева, яку поліція вважає головною підозрюваною в скоєні ДТП.

Про це розповів начальник відділу слідчого управління Олександр Умніков, повідомляє прес-служба поліції Харківської області.

За даними правоохоронців, автомобіль Opel Vivaro почав рух поруч з автомобілем Volkswagen Tuareg на жовтий сигнал світлофору.

За словами Умнікова, вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності водія автомобіля Opel.

«Вирішується питання щодо виділення матеріалів в окреме провадження стосовно діяльності автошколи, де проходила навчання водій автомобіля «Lexus», — розповів також начальник відділу Умніков.

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Увечері 18 жовтня в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною в скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави. 

Згодом суд узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова.

ДИВІТЬСЯ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Поділитись: