УКРАЇНА

Поліція не затримала учасників конфлікту через знесення МАФів у Києві — Нацполіція

24 грудня, 2016 21:01
УКРАЇНА/Поліція не затримала учасників конфлікту через знесення МАФів у Києві — Нацполіція
Зберегти
Вигляд
Працівники Національної поліції Києва в ході припинення сутичок, що сталися під час знесення МАФів у Дарницькому районі, не затримали жодного учасника конфлікту

Працівники Національної поліції Києва в ході припинення сутичок, що сталися під час знесення МАФів у Дарницькому районі, не затримали жодного учасника конфлікту.

Про це в ефірі Громадського повідомив Сергій Чернишов — начальник Дарницького управління поліції Києва.

«Наразі немає даних про те, що були наймані спортсмени (для знесення МАФів — ред.). З однієї сторони були підприємці з іншої — наймані працівники. Правових підстав для затримання учасників конфлікту немає. Декількох людей протягом 3 годин опитали і відпустили», — сказав він.

За словами Чернишова, працівники поліції втрутилися у сутички між підприємцями та працівниками орендатора землі та розвели сторони конфлікту.

«В цьому конфлікті поліція брала участь як охорона громадського порядку. Поліція розвела обидві сторони і конфлікт було вичерпано», — зазначив він.

Крім того Чернишов повідомив, що внаслідок конфлікту, за повідомленнями лікаря, 18 людей отримали тілесні ушкодження.

Він також наголосив, що знесення МАФів та конфлікт з цього приводу, що стався на Харківському ринку Дарницького району Києва, не має нічого спільного з іншими випадками демонтажу кіосків, які проходять за участі працівників благоустрою у Києві.

Нагадаємо, що внаслідок сутичок 23 грудня через демонтаж МАФів на Харківському ринку у Дарницькому районі Києва 6 осіб отримали поранення. Разом з тим, ввечері близько 22 години на ринку на Харківському масиві сталися нові сутички. 

Журналісти Громадського побували на ринку біля метро Харківська та Політехнічний інститут, щоб побачити наслідки вчорашніх подій.

Пов`язані новини