УКРАЇНА

Поліція не заважатиме протестам біля СІЗО під час допиту Януковича в суді

27 листопада, 2016 20:19
УКРАЇНА/Поліція не заважатиме протестам біля СІЗО під час допиту Януковича в суді
Зберегти
Вигляд
Радник глави МВС Зорян Шкіряк повідомив, що під час судових процесів у справі щодо вбивства активістів Євромайдану, де допитуватимуть екс-президента України Віктора Януковича, поліція не застосовуватиме силу проти учасників протестів.

Радник глави МВС Зорян Шкіряк повідомив, що під час судових процесів у справі щодо вбивства активістів Євромайдану, де допитуватимуть екс-президента України Віктора Януковича, поліція не застосовуватиме силу проти учасників протестів.

Про це він повідомив в ефірі Громадського.

«Поліція готова забезпечити громадський порядок за будь-яких обставин. Правоохоронці не будуть застосовувати силу до мирних мітингувальників, тому що то є конституційне право. Я обурений тим, що Янукович буде в якості свідка. Поліція буде діяти виключно в рамках забезпечення громадського порядку. Національна поліція доставить обвинувачених, як тільки буде така можливість. Нацполіція виконає все, що обхідно», — сказав Шкіряк.

Нагадаємо, допит екс-президента Віктора Януковича як свідка у справі щодо вбивств активістів Євромайдану був перенесений з 25 на 28 листопада через відсутність обвинувачуваних екс-беркутівців у суді.

Київський осередок «Правого сектору» 25 листопада заблокував виїзд колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут» з Лук'янівського СІЗО до суду, аргументувавши це тим, що за інсайдерською інформацією організації, «екс-беркутівців можуть вивести зі справи під час засідання».

Пов`язані новини