УКРАЇНА

Поліція Нікополя відкрила два кримінальні провадження щодо стрілянини в міськраді

5 травня, 2018 00:32
УКРАЇНА/Поліція Нікополя відкрила два кримінальні провадження щодо стрілянини в міськраді
Зберегти
Вигляд
Поліція Нікополя, що на Дніпропетровщині, відкрила два кримінальні провадження через стрілянину під час позачергової сесії міськради.

Поліція Нікополя, що на Дніпропетровщині, відкрила два кримінальне провадження через стрілянину під час позачергової сесії міськради.

Про це повідомляє прес-служба поліції Нікополя.

Зазначається, що кримінальні провадження відкрили у межах статей «групове порушення громадського порядку» та «хуліганство». 

За даними міського відділку, 4 травня приблизно о 10:15 під час позачергової сесії Нікопольської міської ради між депутатами та активістами виникла сутичка, в результаті якої один з чоловіків здійснив декілька пострілів вгору зі зброї. Ніхто з присутніх не постраждав. 

Раніше повідомлялось, що конфлікт виник між представником «Правого сектору» та депутатом від «Громадської сили» Олександром Рибаковим. 

Як повідомив Громадському член громадської ради Віталій Журавльов конфлікт виник через відмову міськради затвердити склад громадської ради при органах місцевого самоврядування, склад якої було затверджено ще 17 квітня. 

Пов`язані новини