Капканова арештували у результаті міжнародної спецоперації за участю правоохоронців 30 країн, в результаті якої було знешкоджено кібермережу Avalanche.

Поліція оголосила у розшук підозрюваного у кіберзлочинах 33-річного Геннадія Капканова, якого вважають одним з організаторів кібермережі Avalanchе, суд Полтави відмовився заарештовувати.

Наразі Капканов розшукується за вчинення замаху на вбивство працівника поліції, повідомляє управління Національної поліції Полтавської області.

«За скоєння особливо тяжкого злочину Полтавським відділом поліції розшукується Капканов Геннадій Геннадійович, 30.01.1983 року народження, мешканець міста Полтави», – йдеться у повідомленні.

30 листопада у результаті міжнародної спецоперації за участю правоохоронців 30 країн було знешкоджено кібермережу Avalanche. Капканов із них був затриманий у Полтаві, при цьому він чинив збройний опір.

1 грудня Октябрський районний суд Полтави відмовився арештовувати затриманого Капканова, якого підозрюють у виманюванні конфіденційних даних і DoS-атаках у 180 країнах світу.

Поділитись: