Поліція Києва перевірить обставини, за яких представники праворадикальної організації С14 облили білою рідиною лідерку «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталію Вітренко

Поліція Києва перевірить обставини, за яких представники праворадикальної організації С14 облили білою рідиною лідерку «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталію Вітренко.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Зазначається, що нападники втекли з місця інциденту. До будівлі Окружного суду, де на той момент перебувала Вітренко, приїхала слідчо-оперативна група та задокументувала подію.

«Правоохоронці прийняли заяву від  потерпілих. Працівники поліції встановлюють всі обставини правопорушення та осіб, які його вчинили. Вирішується питання щодо правової кваліфікації», — йдеться у повідомленні.

27 квітня праворадикали С14 опублікували відео, на якому видно, як представники їхньої організації облили рідиною лідерку «Прогресивної соцпартії» Вітренко.

Зазначимо, що партія Вітренко виступає проти вступу України до НАТО та Євросоюзу. Політика партії спрямована на Росію та Білорусь, з якими вони убачають міждержавний союз.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile