ENRU

Поліція Петербурга визнала жовту іграшкову качку засобом агітації

Поліція у Санкт-Петербурзі офіційно визнала іграшкову жовту качку засобом агітації. Таке рішення було ухвалене після антикорупційного мітинга 12 червня.

Про це повідомляє місцеве видання «Фонтанка».

На мітинг проти корупції 12 червня багато місцевих прийшли саме з надувними або пластиковими качками. Символом протесту іграшки стали після розслідування Фонду боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального про Дмитра Медвєдєва. У фільмі було розказано про цілий будинок для качки на території резиденції у місті Плесо.

У протоколах про притягнення петербурзців до адміністративної відповідальності поліцейські писали: «Знаходився в невеликій відстані (менше 10 метрів) від інших учасників мітингу, які скандували гасла «Путін набрид» і «Ганьба», а деякі мали засіб наочної агітації у вигляді жовтої іграшкової качки, тобто брав участь в неузгодженому мітингу».

Зазначимо, що 12 червня у містах Росії пройшли антикорупційні акції, організовані опозиційними силами та громадськими організаціями. Деякі були погоджені владою, деякі — ні.

У Москві, Петербурзі та інших містах після півдня почали масово затримувати людей.

У Владивостоку в Росії правоохоронці затримали десятки людей.

26 березня цього року у містах РФ відбулись акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram