Поліція підтвердила 5 загиблих та 40 поранених внаслідок теракту в Лондон

За оновленим повідомленням, внаслідок теракту у центрі міста загинуло 5 людей, включаючи нападника. Крім того, щонайменше 40 людей дістали поранень.

Такі дані станом на 00:28 за київським часом наведені в офіційній заяві поліції Лондона.

Також уточнюється, що внаслідок нападу загинув 48-річний Кіт Палмер — офіцер парламентської і дипломатичної служби охорони із 15-річним досвідом. У нього лишилась дружина і діти.

Крім того, в поліції додали, що Палмер на момент нападу був неозброєний. «Наша парламентська група захисту являє собою комбінацію озброєних і неозброєних офіцерів, які виконують різні обов'язки. І, на жаль офіцер, який сьогодні загинув, був неозброєний. Йому на допомогу прийшли колеги зі зброєю, які й застрелили нападника, коли той спробував продертись до парламенту», — пояснив заступник комісара Марк Роулі.

Він також пообіцяв, що поліція докладатиме всі зусилля для того, щоб парламентарі змогли відновити роботу вже у п'ятницю, 24 березня, і зауважив, що правоохоронці по всій країні працюватимуть у посиленому режимі, особливо у багатолюдних місцях.

Нагадаємо, що 22 березня у Лондоні було скоєно 2 напади: спочатку авто в’їхало в натовп на Вестмінстерському мосту. Другий інцидент стався біля парламенту: там напали на поліцейських.

Поліція назвала ці події терактом.  Пізніше прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей звернулася до громадян та заявила, що парламент збереться наступного дня як завжди, та країна «не піддаватиметься терору».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: