ENRU

Поліція офіційно почала евакуацію Калинівки та сіл під Вінницею: залучені пожежні танки

Data?1506461547
Фото: npu.gov.ua

Поліцейські разом із нацгвардійцями розпочали перекриття в’їздів до Калинівки на Вінничині, а також здійснюють евакуацію жителів міста та прилеглих сіл, повідомляє Національна поліція.

Жителів Калинівки та населених пунктів в 10 кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижів) оповістили про евакуацію, повідомила ДСНС в області. У населених пунктах проживає близько 25 тис. чоловік.

«Закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир – Могилів – Подільський. Крім того, закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Закрито рух повітряного транспорту в радіусі 50 км від центру Калинівки», — ідеться у повідомленні.

До місця події направлено підрозділи ДСНС, сформований зведений загін в кількості 155 чоловік особового складу та 39 одиниць техніки. На гасіння пожежі залучено 2 пожежних танки.

Повідомлення про вибухи надійшли до поліцейських о 21:50, по тривозі були підняті працівники поліції Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

Для координації діяльності усіх підрозділів поліції на місце події відряджено заступника глави НПУ Олександра Фацевича.

«Поліцейські разом із нацгвардійцями організували перекриття в’їздів до Калинівки, а також здійснюють евакуацію жителів міста та прилеглих сіл», — йдеться у повідомленні.

Ввечері 26 серпня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці стались вибухи на складах з боєприпасами та зброєю. За інформацію Громадського, вибухи почались на складах 48 арсеналу військової частини А1119.

У Мінінфрастуктури повідомили, що було закрито повітряний простір в радіусі 50 км у зоні вибухів на Вінниччині.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram