УКРАЇНА

Поліція почала розслідувати «криваву акцію» під Генпрокуратурою

УКРАЇНА/Поліція почала розслідувати «криваву акцію» під Генпрокуратурою
Зберегти
Вигляд
lead

Поліція Києва розслідує інцидент біля Генеральної прокуратури України, де центральний вхід облили сьогодні червоною рідиною, схожою на кров. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

«Сьогодні під стінами державної установи відбулася акція, в якій взяли участь близько 30 громадян. Під час заходу учасники використовували піротехнічні засоби та облили рідиною червоного кольору центральний вхід установи», — йдеться у повідомленні поліції.

Інцидент стався під час мітингу на підтримку Андрія Медведька і Дениса Поліщука, яких підозрюють у вбивстві журналіста Олеся Бузини.

На запитання журналіста Громадського, чи дійсно на вході до ГПУ розлита кров, один з учасників акції відповів: «нехай беруть на аналізи». Також під Генпрокуротурою підпалили дві димові шашки.

Нагадаємо, у червні 2015 року прокуратура затримала двох підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука.

У грудні було випущено під домашній арешт Дениса Поліщука, а в березні Андрія Медведька випустили під особисте зобов'язання.

Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив. 

Пов`язані новини