УКРАЇНА

Поліція посилить роботу на адмінмежі з Кримом через «великий потік людей та транспорту»

14 січня, 2018 10:14
УКРАЇНА/Поліція посилить роботу на адмінмежі з Кримом через «великий потік людей та транспорту»
Зберегти
Вигляд
В'ячеслав Аброськін розповів, що йдеться про виявлення злочинів, вчинених стосовно громадян України на території Криму

Правоохоронці посилять роботу на адміністративному кордоні з Кримом.

Відповідне рішення ухвалили під час оперативної наради під керівництвом першого заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Зазначається, що протягом минулого року лінію розмежування між материковою Україною і анексованим півостровом перетнуло понад 2,5 мільйона людей і понад 410 тисяч транспортних засобів.

«Щоб ефективніше протистояти діям зловмисників, які можуть прибувати з Криму і зникати там, будуть задіяні всі підрозділи главку кримської поліції і поліцейські підрозділи сусідніх областей», — зазначили в прес-службі.

Аброськін розповів, що йдеться про виявлення злочинів, вчинених стосовно громадян України на території Криму, а також про затримання людей, розшукуваних українськими правоохоронцями за злочини проти основ національної безпеки України.

Окремо обговорювали також роботу по з затримання тих, хто «прибуває в Україну для вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів, а також диверсійних актів».

Раніше перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін повідомляв, що на лінії розмежування з анексованим Кримом почнуть працювати пости поліції Автономної Республіки Крим.

Пов`язані новини