Поліція Миколаївської області розглядає 5 версій гибелі очільника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

Поліція Миколаївської області розглядає 5 версій гибелі очільника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

Про це Громадському повідомив начальник миколаївської поліції Юрій Мороз.

«На даний момент розглядається 5 версій: конфлікт на роботі, сімейні негаразди, самогубство, скоєне після проходження служби в ЗСУ, нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю та самогубство, скоєне в стані душевного хвилювання», — сказав він.

За його словами, призначили вже шість експертиз і допитали 5 осіб, серед яких дружина Волошина.

Водночас Мороз зазначив — той факт, що він працював на посаді віце-президента з питань безпеки «Авант Банку» під керівництвом Олексія Савченка, не вплине на об'єктивність розслідування.

«Так. Працював від жовтня 2012 року по лютий 2013-го. Чи бачився із Савченком? Так, точно бачився. Але якщо в когось є сумніви щодо необ'єктивності чи упередженості в цьому слідстві, напевно треба дочекатися результатів та історії слідства і тоді робити висновки», — зазначив Мороз.

На питання, чи допитуватимуть у справі гибелі Владислава Волошина Олексія Савченка та інших співробітників ОДА, голова поліції відповів, що в разі потреби допит відбудеться.

«Як мені відомо, Савченка зараз немає в Миколаєві, він на лікуванні. У разі потреби його допитають. Сьогодні ми запросили на допит його заступника (Валентина Гайдаржи, — ред.)», — додав Мороз.

Раніше в Миколаєві близько сотні людей вимагали відставки глави Миколаївської ОДА Олексія Савченко.

18 березня стало відомо, що в Миколаєві у власній квартирі застрелився Владислав Волошин, 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство), триває слідство.

Владислав Волошин був учасником бойових дій на Донбасі, його нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Він був пілотом штурмовика.

У Росії його звинуватили у збитті малайзійського «Боїнга» рейсу МН17. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про загиблого військового льотчика Владислава Волошина

Поділитись: