УКРАЇНА

Поліція розглядає версію теракту у справі про вибух авто у Києві

15 червня, 2018 15:35
УКРАЇНА/Поліція розглядає версію теракту у справі про вибух авто у Києві
Зберегти
Вигляд
Власник автомобіля, що вибухнув 14 червня у Святошинському районі Києва, є офіцером запасу, та учасником бойових дій на Донбасі.

Власник автомобіля, що вибухнув 14 червня у Святошинському районі Києва, є офіцером запасу, та учасником бойових дій на Донбасі.

Про це заявив глава ГУ Національної поліції Києва Андрій Крищенко під час брифінгу.

Як повідомив Крищенко, власник кинутого авто —1977 року народження, служив у лавах ЗСУ і брав участь у бойових діях. Наразі він перебуває в районному управлінні поліції, з ним ведуть роботу слідчі.

Крищенко також зазначив, що затриманому наразі не оголосили підозри.

Крім версії міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який припустив, що водій сам заклав вибухівку в авто, щоб запобігти крадіжці інструментів, розробляється ряд інших.

«Ми не виключаємо, що хтось заклав (вибухівку, — ред.), так як автомобіль досить тривалий час знаходився без нагляду. Можливість терористичного акту теж розглядається. В цьому напрямку ми співпрацюємо з СБУ», — підкреслив він.

Крищенко додав, що в автомобілі, що вибухнув, знайшли фрагменти гранати РГД-5.

Раніше поліція затримала власника «Волги», яка вибухнула у Святошинському районі Києва. Чоловіка затримали в Рівненській області.

Нагадаємо, удень 14 червня у Святошинському районі Києва вибухнув автомобіль. Унаслідок вибуху постраждали четверо дітей віком від 5 до 11 років.

Як з'ясувала поліція, діти вирішили погратися в автомобілі, для чого залізли у салон авто. Там вони знайшли предмет, який вибухнув. 

Увечері 14 червня повідомлялося, що одна дитина перебуває у комі. Стан інших трьох дітей — стабільний. 

Пов`язані новини