Життя

Поліція Слов'янська зафіксувала 12 випадків незаконної вирубки дерев

Життя/Поліція Слов'янська зафіксувала 12 випадків незаконної вирубки дерев
Зберегти
Вигляд

З початку року поліція Слов'янська зафіксувала 12 випадків незаконної вирубки дерев і 20 фактів перевезення деревини без документів на стаціонарних блокпостах регіону.

Про це сказано в повідомленні Слов'янського відділення Головного управління нацполіції в Донецькій області. Зазначається, що матеріальні збитки оцінюються в понад 200 тисяч гривень.

Також повідомляється про випадки, коли місцеві жителі рубали елітні сосни в Національно парку «Святі гори», але протягом останніх місяців кількість фактів незаконної вирубки лісу, все-таки, скоротилася.

«Це стало можливим завдяки спільним рейдам з правоохоронцями і превентивній роботі з населенням, яку проводять поліцейські», - йдеть у повідоленні.

Окрім того, правоохоронці повідомляють про фірми, які замість хворих, пошкоджених і сухостійних дерев, вирубують здорову деревину.

«Вирубуються не тільки сосни, а й дерева цінних порід, які використовуються для виготовлення меблів, паркету та іншого», - додають в поліції.

Поліція закликає місцевих жителів не бути байдужими і в разі виявлення діяльності «чорних лісорубів» повідомляти до поліції.

/ фото Слов'янського відділу поліції

Пов`язані новини