Кримінальне провадження відкрито за фактом блокування автодороги поблизу міста Часів Яр у Донецькій області, де 6 лютого стались сутички учасників «економічної блокади» з поліцією.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування автодороги поблизу міста Часів Яр у Донецькій області, де 6 лютого стались сутички учасників так званої «економічної блокади» окупованого Донбасу з поліцією.

Також проводиться службове розслідування у зв'язку із застосуванням поліцією спецзасобів.

Про це повідомив начальник головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на брифінгу в Києві.

«Є відповідне кримінальне провадження за статтею про блокування автомагістралей. Думаю, що слідство дасть оцінку діям кожного учасника цієї події», – сказав керівник поліції області.

Крім того, він повідомив, що за фактом використання поліцією спецзасобів призначено службове розслідування, буде проведено службову перевірку. «Матеріали будуть направлені для прийняття рішення до прокуратури Донецької області», – додав Аброськін.

Нагадаємо, 6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією.

Раніше повідомлялося, що «Штаб блокади торгівлі з окупантами» перекрив колію поблизу Бахмута.

Нагадаємо, 25 січня представники «штабу блокади окупованого Донбасу» перекрили залізничне сполучення між станціями Світланове і Шепілове  в Луганській області.

Дивіться репортаж Громадського про те, демобілізовані бійці добровольчих батальйонів «Айдар» та «Донбас» розпочали акцію з економічної блокади так званої «ЛНР».

Поліція відкрила кримінальне провадження під супроводом прокуратури за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: